Vestel Servisi Telefon : 0212 988 16 05

Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi için müşteri temsilcimizle iletişime geçin! Kaliteli servisimiz; İstanbul’da Vestel klima özel servis olarak hizmet vermektedir.

Vestel Klima Servisi

Vestel klima servisi için alanında uzman personelimiz Vestel beyaz eşya ürünlerine tamir, onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Vestel klima servisi için, teknisyenlerimiz deneyim ve birikimiyle en iyi hizmeti vermektedir. Müşteri odaklı ve kurumsal çalışan teknisyenlerimiz, beyaz eşya ürünlerinizi evinizden alıp onarımı tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslim etmektedir. Servise gelen her beyaz eşya ürünü güvencemiz altındadır. Değiştirilen her parça için bir sene garantilidir.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada servis hizmetlerine en iyi şekilde uyarlayan firmamız; sektörde yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek servis hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir.

Sefaköy klima Servisi olarak derin dondurucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi, kombi ve klima cihazlarına özel servis hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında Vestel klima servisi bulunmaktadır. Vestel klima servisi için firmamız; sizlere en kısa zamanda çözümler üretir. Vestel klima servisi için iletişim bölümünden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Vestel Klima Servisi

Küçükçekmece Bölgeler

 1. Halkalı Vestel Servisi
 2. İkitelli Vestel Servisi
 3. Atakent Vestel Servisi
 4. Beşyol Vestel Servisi
 5. Atatürk Vestel Servisi
 6. Cennet Vestel Servisi
 7. Gültepe Vestel Servisi
 8. İnönü Vestel Servisi
 9. İstasyon Vestel Servisi
 10. Kanarya Vestel Servisi
 11. Kartaltepe Vestel Servisi
 12. Sultan Murat Vestel Servisi
 13. Tevfikbey Vestel Servisi
 14. Yeşilova Vestel Servisi